Źródło 17452 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
After CDA cały film PL

After CDA cały film PL

Apr. 11, 2019USA106 Min.PG-13
Twoja Ocena: 0
3.5 4 votes
what going on?

Opis

Niestety nie każda powieść musi odnaleźć swoje miejsce na srebrnym ekranie. Zwłaszcza taka, w której bohaterowie i ich wewnętrzny emocjonalny świat odgrywają istotną rolę. Bo w przypadku After dostajemy schemat aż nadto znany z podobnych produkcji. Ona nieśmiała dziewczyna, która dopiero zasmakuje uczelnianego życia, trochę wyciszona i raczej skazana na odległy związek ze swoim chłopakiem. On zaś pozuje na bystrego i elokwentnego młodzieńca, ale swoje racje udowadnia zazwyczaj przez negację, buntując się i doszukując w utartych schematach innego, nie zawsze właściwego dna. Jej niewinność i czystość będzie dla niego zachętą do podjęcia gry, ona zaś ulegnie fascynacji jego oryginalnej, wyróżniającej się na tle rówieśników osoby.

 

„After” opowiada historię Tessy Young (Josephine Langford). Pilna uczennica i oddana córka, która opuszcza rodzinny dom, by studiować swój wymarzony kierunek. Na studiach trafia w towarzystwo, które jest jej zupełnym przeciwieństwem. Poznaje Hardina (Hero Fiennes-Tiffin), który swoim mrokiem i innością pociąga Tessę, wywracając jej życie do góry nogami.

 

Oto poznajemy Tessę dziewczynę, której niewinność podkreślają pastelowe kolory jej strojów (nic tak nie mówi – niewinność jak jasne ubrania, kiedy dziewczyna przejdzie na „Złą” stronę uciech cielesnych zacznie chodzić w ciuchach ciemnych). Bohaterka właśnie zaczyna studia i trafia do pokoju w akademiku z dziewczyną, która ma kolczyki i farbowane włosy. To niesamowicie drażni matkę Tessy która chce ją natychmiast przenieść do innego pokoju. No ale ostatecznie bohaterka zaczyna mieszkać z dziewczyną, która wyciąga ją z biblioteki na imprezy. Na jednej z imprez Tessa poznaje Hardina, który ma angielski akcent i w sumie tyle ciekawych rzeczy o nim wiemy. To że Hardin jest Brytyjczykiem staje się jeszcze bardziej oczywiste gdy Tessa zajdzie do jego pokoju gdzie na ścianie wisi wielki Union Jack a wśród książek znajdą się Wichrowe Wzgórza z mnóstwem zakładek. Bo jak wiadomo tak wygląda obowiązkowo pokój każdego brytyjskiego młodzieńca. Wszyscy brytyjscy młodzieńcy czytają godzinami Wichrowe Wzgórza utożsamiając się z Heathcliffem.

After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
After CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny After
IMDb Rating 5.4 25,903 votes
TMDb Rating 6.1 2,667 votes

Director

Jenny Gage
Director

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Udostępnienia17

Podobne Filmy

Jak być dobrą żoną CDA cały film PL
Richard Jewell (2020) CDA online cały film PL
Boże Ciało CDA cały film PL
365 dni CDA cały film PL
Dywizjon 303 CDA cały film PL
Nasz Czas CDA cały film PL
The Kissing Booth CDA cały film PL
Judy CDA cały film PL
Tam gdzieś musi być niebo CDA cały film PL
Psy 3: W imię zasad CDA cały film PL
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa CDA cały film PL
JEZIORO DZIKICH GĘSI CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website