Źródło 6900 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
Bad Boy (2020) CDA cały film PL

Bad Boy (2020) CDA cały film PL

Kobiety wolą niegrzecznych chłopcówFeb. 21, 2020Poland135 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 2 votes
what going on?

Opis

Bad Boy CDA

„Polityka” miała obnażyć mechanizmy władzy i ludzi w nie uwikłanych. Tymczasem, zamiast prawdziwego wystrzału i fajerwerków, dostaliśmy kapiszon. Film – wbrew zapowiedziom – nie zmienił wyniku wyborów, nie zadowolił też widzów i krytyków. Niedawno nawet „misyjność” Patryka Vegi została postawiona pod znakiem zapytania. Choć polski widz dobrze zdaje sobie sprawę, że reżyser jest po prostu świetnym biznesmanem, znającym się na promocji, jego rzekoma walka o prawdę różnych środowisk nieco kłóci się z wyznaniem, że „Politykę” zrobił po prostu dla pieniędzy. Ale Vega już wcześniej dawał oznaki, że jest kontrowersyjny i buńczuczny wtedy, kiedy może zamknąć się w luksusowym apartamencie czy studiu w Japonii.

Piłka nożna to najpopularniejszy sport zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nic więc dziwnego, że Patryk Vega akcję swojego najnowszego filmu osadził właśnie w środowisku kibiców piłki nożnej. A raczej pseudokibiców. Grupie przestępczej, która swoje działania usprawiedliwia walką o lepszy byt i honor swojego klubu – WKS Unia. Liderem trzęsącym całymi strukturami jest „Twardy” (Piotr Stramowski), facet, któremu narkotyki i tanie wino tak przeżarły mózg, że ledwo co pojmuje, co się wokół niego dzieje. W szeregach zaczyna wyrastać mu konkurent – Paweł (Antoni Królikowski), który ma już dość tego, że klub stoi w miejscu, a drużyna nie gra o najważniejsze trofea. Zamierza to zmienić. Przejąć klub, przejąć struktury i zacząć handlować narkotykami z pseudokibicami na całym świecie. W ten sposób zdobędzie dofinansowanie na rozwój Unii. Jeśli wcześniej planów nie pokrzyżuje mu jego brat, policjant (Maciej Stuhr).

Bad Boy cały film

Bad Boy Cały Film

Spotykam się ze stwierdzeniami, że „Bad Boy”, w odróżnieniu od ostatnich filmów autora „Służb specjalnych”, ma coś na kształt scenariusza i w końcu nie wygląda jak pocięty serial. Owszem, ale pamiętajmy, że zarówno „Polityka”, jak i „Plagi Breslau”, były tak złymi filmami, że nawet Vega musi się postarać, aby zepsuć produkcję w takim stopniu. Naturalnie, mamy tutaj zaczątki scenariusza, ale to jeszcze nie oznacza, że obcujemy na ekranie z dobrym kinem. To da się oglądać wyłącznie dlatego, że Vega recyklinguje swoje poprzednie filmy i początek „Bad Boya” to w zasadzie miks otwarcia „Nowych porządków” oraz „Botoksu” (zresztą tematyka kibolska zostaje przedstawiona niemalże dokładnie tak samo, jak w „Pitbullu” z Bogusławem Lindą w obsadzie), natomiast bohaterka kreowana przez Katarzynę Zawadzką to wypisz wymaluj ewolucja postaci granej przez Olgę Bołądź w „Kobietach mafii”, tylko bardziej sfiksowana na punkcie seksu. Zapomnijcie o jakimkolwiek realizmie w działaniu bohaterów, czego najlepszym przykładem jest irracjonalna Ola; widać, że aktorka sama nie wiedziała, o co chodzi jej postaci.

Bad Boy online

Żółtą kartkę już przy okazji poprzedniego filmu pokazała mu publiczność. Za chwilę może się skończyć „czerwem”. Tymczasem zamiast „Bad Boya” lepiej zagrać w sprawdzony i wciąż niedościgniony w tematyce „Piłkarski poker”. W ostateczności można nawet obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.
Bad Boy (2020) CDA cały film PL
Bad Boy (2020) CDA cały film PL
Bad Boy (2020) CDA cały film PL
Bad Boy (2020) CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Bad Boy
IMDb Rating 4.4 92 votes
TMDb Rating 7 2 votes
Udostępnienia17

Podobne Filmy

Pitbull. Ostatni pies CDA cały film PL
Zdrajca CDA cały film PL
JEZIORO DZIKICH GĘSI CDA cały film PL
Kobiety mafii CDA cały film PL
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa CDA cały film PL
Psy 3: W imię zasad CDA cały film PL
Kobiety mafii 2 CDA cały film PL
Richard Jewell (2020) CDA online cały film PL
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) CDA cały film PL
Bad Boys for Life (2020) Lektor pl CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website