Cały świat Romy CDA cały film PL

Cały świat Romy CDA cały film PL

Jan. 30, 2020Netherlands92 Min.PG
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

Romy codziennie po szkole idzie do babci. Niektórym może wydawać się, że to oznacza zabawę i dobrze spędzony czas. Nie dla Romy. Babcia Stine jest zajęta pracą w swoim salonie fryzjerskim i jest bardzo surowa. Ale wszystko się zmienia, gdy Romy odkrywa zupełnie inne oblicze staruszki i dostrzega, jak bardzo jest potrzebna babci. Międzypokoleniowa opowieść o pomocy, zrozumieniu i chorobie.

Cały świat Romy to ciepła i wzruszająca opowieść o więzi między seniorami, a najmłodszym pokoleniem. Znakomita propozycja na wspólny seans dla całej rodziny, który może wpłynąć na wzmocnienie więzi młodych ludzi ze starszym pokoleniem.

Nastoletnia Roma z trudnością odnajduje siebie samą w patchworkowej rodzinie. Jest jedynaczką, którą nie zajmuje się ani zapracowana mama, ani rzadko obecny ojciec, ani niedostępna emocjonalnie babcia. Z dnia na dzień, za sprawą postępującej demencji, to ta ostatnia staje się dla dziewczynki najbliższą towarzyszką codzienności; tym bliższą, im mniej samodzielną. Roma z samotnej nastolatki staje się zaradną młodą kobietką, czuje się coraz mniej niechciana, a coraz bardziej potrzebna i pewna siebie. Starsza kobieta powierza jej swoje wspomnienia, marzenia i sekrety. Między babcią i wnuczką nawiązuje się szczera, pełna troski relacja, podszyta przeczuciem nadchodzącej utraty.

Cały świat Romy CDA cały film PL
Cały świat Romy CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Kapsalon Romy
IMDb Rating 7.3 181 votes
TMDb Rating 6.5 2 votes

Director

Mischa Kamp
Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Kraina lodu II CDA cały film PL
Naprzód CDA cały film PL
Urwis 2019 CDA cały film PL
Żegnaj, mój synu CDA cały film PL
Doktor Dolittle (2020) CDA cały film PL
Niezwykłe lato z Tess CDA cały film PL
Zew krwi CDA cały film PL
Zaklinaczka CDA cały film PL
Czworo dzieci i Coś CDA cały film PL
Scooby-Doo! CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website