Źródło 639 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
Coś się kończy, coś zaczyna CDA cały film PL

Coś się kończy, coś zaczyna CDA cały film PL

Jun. 24, 2020110 Min.
Twoja Ocena: 0
4 1 vote
what going on?

Opis

Coś się kończy, coś się zaczyna to historia kobiety, która po stracie pracy oraz rozstaniu z partnerem postanawia odpocząć od związków, pogrążając się w smutku. Daphne zmienia zdanie, gdy na jednej imprezie poznaje dwóch mężczyzn – Jacka i Franka. Zaczyna się spotykać z oboma jednocześnie, w wyniku czego czuje się coraz bardziej zagubiona w życiu. Dodatkowo nie potrafi sobie poradzić z traumatycznym zdarzeniem, które doprowadziło ją do tej nieciekawej sytuacji, w jakiej się znalazła.

Film opowiada bardzo życiową historię, a twórcy zadbali o to, aby przedstawić ją jak najbardziej realistycznie. Aby uzyskać taki efekt scenarzyści, Drake Doremus (także reżyser filmu) i Jardine Libairenakazali aktorom improwizować dialogi. Na pewno było to dla nich ambitne wyzwanie, a każdy wywiązał się z tego zadania na tyle, na ile potrafił. Najlepiej w tej sytuacji odnalazła się Shailene Woodley. Jej kwestie wypadają bardzo naturalnie, a sama aktorka doskonale rozumie i czuje swoją bohaterkę. Wie, co powiedzieć, aby podkreślić smutek i zagubienie swojej postaci. I nie zapomina przy tym o grze, która może nie jest wyjątkowo ekspresyjna, wręcz oszczędna, ale odpowiada klimatowi filmu. Trzeba też powiedzieć, że jej bohaterka bardzo przypomina Jane z Wielkich kłamstewek, więc może dlatego Woodley przyszło zagrać tę rolę z taką łatwością.

 

Niektóre jednak podobały mi się troszkę bardziej, niektóre troszkę mniej, ale wszystkie mnie zachwyciły. Świat Geralta i Ciri niesamowicie mnie wciągnął. Chociaż czasami gubiłam się przez te wszystkie trudne do wypowiedzenia nazwy krain lub postaci, to w końcu wszystko sobie poukładałam. Chociaż czasami traciłam orientację o co chodzi, to w końcu się połapywałam. Chociaż czasami narzekałam, że jest mało Geralta, to i tak nie byłam za to zła na pana Andrzeja, bo pokochałam Ciri. Z resztą prawie wszystkie postaci przypadły mi do gustu. Jaskier, wierny towarzysz i przyjaciel; Regis, mądry druh, który pomoże Ci wyjść z każdej trudnej sytuacji; Cahir lojalny i odważny, zrobi wszystko by pomóc Geraltowi odnaleźć Ciri; Milva i Angouleme, dzielne i pomocne, zawsze można na nich polegać. Poza tym bardzo się ucieszyłam, że powróciły krasnoludy! Zoltan i Yarpen – polubiłam ich od razu. Być może zbyt często przeklinają (jak to krasnoludy), ale są to naprawdę pozytywne postacie. Niestety nie wszystkim postaciom udało się przeżyć. Niektóre momenty były tak wzruszające, że prawie się popłakałam. Być może to trochę dziwne, ale przez te wszystkie 7 części, przywiązałam się do tych postaci. Chociaż jest mi smutno, że one zginęły, to nie jestem za to zła na pana Andrzeja.

Coś się kończy, coś zaczyna CDA cały film PL
Coś się kończy, coś zaczyna CDA cały film PL
Coś się kończy, coś zaczyna CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Endings, Beginnings
TMDb Rating 6.4 12 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Wszystko dla mojej matki (2020) CDA cały film PL
Żegnaj, mój synu CDA cały film PL
Pitbull. Ostatni pies CDA cały film PL
Poczujcie rytm CDA cały film PL
Kler CDA cały film PL
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa CDA cały film PL
Smak pho CDA cały film PL
Zew krwi CDA cały film PL
After CDA cały film PL
Nasz Czas CDA cały film PL
Gorący temat (2020) CDA cały film PL
Siła ognia CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website