Czworo dzieci i Coś CDA cały film PL

Czworo dzieci i Coś CDA cały film PL

Apr. 10, 2020UK110 Min.PG
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

Historia spotkania piaskoludka, który spełnia życzenia jest powtórką z rozrywki, ale nie ma w tym nic złego. Schematy gatunkowe mogą się sprawdzać, gdy twórcy wiedzą, jak nimi świadomie operować. Nawet w kwestii morału płynącego z opowieści, bo mamy historię o dwóch rodzinach, które muszą wzajemnie się zaakceptować. Egzekucja tych idei pozostawia wiele do życzenia, bo dostajemy pasmo dość trywialnych przygód, banalnych relacji i koszmarnych przemian bohaterów. Nie są one w stanie zaskoczyć czy pobudzić wyobraźnie. Szwankuje podstawa filmu familijnego – wiara w postacie, które mają trafić do widza pod względem fabularnym i emocjonalnym. Tu niczego takiego nie ma.

Coś to niezwykłe stworzenie zamieszkujące na plaży – albo może dokładniej, w plaży, bo Coś śpi w piasku, nurkuje w piasku, pływa w piasku, je piasek i nazywa się adekwatnie do zachowania – Piaskoludek. Jest sympatycznym stworkiem z wesołą mordką. Ze względu na niski wzrost i nieco groteskową twarz skojarzył mi się z E.T. No nie da się ukryć, że „z twarzy podobny”, aczkolwiek nie jest kosmitą i nie zamierza nigdzie wyjeżdżać.

Dzieciaki znajdują Piaskoludka przypadkowo, gdy wpadają do tunelu w klifie, a potem Coś kradnie but Madzi. Okazuje się, że to sympatyczne stworzonko jest całkiem magiczne, bo po pierwsze żyje od milionów lat, po drugie – umie spełniać marzenia. A marzenia dzieciaków potrafią być naprawdę niezwykłe.

Czworo dzieci i Coś CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Four Kids and It
IMDb Rating 4.9 572 votes
TMDb Rating 7.4 8 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Urwis 2019 CDA cały film PL
Doktor Dolittle (2020) CDA cały film PL
Kraina lodu II CDA cały film PL
Scooby-Doo! CDA cały film PL
Żegnaj, mój synu CDA cały film PL
Niezwykłe lato z Tess CDA cały film PL
Zew krwi CDA cały film PL
Cały świat Romy CDA cały film PL
Valhalla CDA cały film PL
Naprzód CDA cały film PL
Zaklinaczka CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website