Eastern CDA cały film PL

Eastern CDA cały film PL

78 Min.
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

W świecie regulowanym bezwzględnym, patriarchalnym kodeksem dwie młode dziewczyny, w imię honoru swych rodzin, muszą dokończyć krwawą wendetę

Córka niesłusznie zabitego Kowalskiego zabija syna Nowaka. Wedle okrutnego kodeksu miała do tego prawo. Teraz jednak Nowak może się zemścić albo przyjąć ofertę wykupu krwi. Matka dziewczyny odmawia złożenia oferty wykupu. Nie stać jej na taki wydatek. Zamyka córkę w domu, chcąc przeczekać moment, w którym Nowak będzie szukać zemsty. On jednak nie może samodzielnie wymierzyć tej brutalnej sprawiedliwości. Okaleczony przed laty przez Kowalskiego, dzisiaj jest jedynie cieniem samego siebie. Czas go goni, musi znaleźć kogoś, kto pomści pierworodnego. Padło na córkę, której ten pomysł się nie spodobał, jednak nie mogła odmówić ojcu.

 

Zabrakło funduszy na oświetlenie? Dodano więc sekwencję w niskim kluczu, niczym Bitwę o Winterfell z Gry o tron (tylko, że dobrze). Nie mamy szans na nagranie strzelanin i wielopoziomowych starć? Podkręcono napięcie kilkoma dobrymi jump scare’ami w ZOO. Nie stać nas na rozbudowanie świata przedstawionego? Skupiono się na prostej historii, która jest na tyle uniwersalna, że nie potrzebuje wiele, by okazać się samograjem.

Tytuł Oryginalny Eastern

Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Smoleńsk CDA cały film PL
7 uczuć CDA cały film PL
Lola CDA cały film PL
Kobiety mafii CDA cały film PL
Gorący temat (2020) CDA cały film PL
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa CDA cały film PL
Kobiety mafii 2 CDA cały film PL
Kler CDA cały film PL
After CDA cały film PL
Siła ognia CDA cały film PL
365 dni CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website