Źródło 1184 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
Mayday CDA cały film PL

Mayday CDA cały film PL

Mam jeden problem.. dwie żony!Jan. 10, 2020Poland113 Min.PG
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

Mayday cały film

Mayday to opowieść o prowadzącym podwójne życie taksówkarzu Janku. Jego dwie żony nie wiedzą o swoim istnieniu. Ma perfekcyjnie przygotowany grafik tak, żeby nie pogubić się w codziennych czynnościach. Po niespodziewanym wypadku trafia do szpitala i sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Jak widać, jest to komedia oparta na humorze sytuacyjnym i korzystająca z absurdalnego punktu wyjścia. Piętrzące się kłamstwa oraz rozpaczliwe próby ratowania obu związków będą doprowadzać do coraz większych nieporozumień. W całą historię zostanie wplątany inspektor policji, sąsiad Janka i gangsterzy próbujący odzyskać swoje pieniądze.

Mayday cda

I właśnie w tym miejscu mam największy problem, bowiem „Mayday” jest szalenie nierównym filmem. Znajdziecie tutaj sceny, przy których będziecie się turlać ze śmiechu, jak chociażby sekwencja krakowskiego wesela, gdzie prym wiedzie świetnie Sandra Staniszewska-Herbich, ale w innych miejscach doszukacie się ekranowej nudy i braku dynamiki. Nie mówiąc już o wątku kryminalnym, który finalnie strasznie irytuje i zwyczajnie jest bezbekowy.

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki.

Mayday online

„Mayday” niestety w dużym stopniu odbiega od teatralnego pierwowzoru. Dopisane żarty w większości przypadków nie zdają egzaminu. Mimo to w drugiej połowie filmu można się momentami naprawdę dobrze bawić. Obraz Sama Akiny nie jest z pewnością najgorszą rzeczą, która spotkała polskie kino w ostatnich latach. Jeśli jednak naprawdę chcecie pójść na świetną komedię, polecam wybrać się na „Mayday” do teatru.

Mayday CDA cały film PL
Mayday CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Mayday
IMDb Rating 5.6 115 votes
TMDb Rating 5.3 3 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Doktor Dolittle (2020) CDA cały film PL
Tam gdzieś musi być niebo CDA cały film PL
Na topie CDA cały film PL
Tajni i fajni (2019) CDA cały film PL
7 uczuć CDA cały film PL
Scooby-Doo! CDA cały film PL
Kłamstewko CDA cały film PL
The Kissing Booth CDA cały film PL
The Kissing Booth 2 CDA cały film PL
Narzeczony na niby CDA cały film PL
Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Obrazy bez autora CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website