Źródło 500 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL

Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL

Aug. 09, 2019USA93 Min.PG-13
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

Sokół z masłem orzechowym cały film lektor pl

 
Zak, młody mężczyzna z zespołem Downa, główny bohater filmu „Sokół z masłem orzechowym”, ma marzenie — chce zostać gwiazdą wrestlingu. W domu starców, gdzie umieściła go rodzina, nieustannie katuje nagranie VHS ze swoim idolem. Chce być taki jak on. Bo choć większość pracowników i mieszkańców ośrodka jest dla niego uprzejma, w głębi duszy czuje, że świat ma mu znacznie więcej do zaoferowania. I odwrotnie. Dlatego postanawia uciec.Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, życiowo pogubionego drobnego złodziejaszka, który decyduje się pomóc chłopakowi trafić do profesjonalnej szkoły zapaśniczej kierowanej przez idola Zaka — Salt Water Rednecka. Jak nie trudno się domyślić, ich wspólna odyseja, usłana wieloma przygodami, stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.
 

Sokół z masłem orzechowym online

 
Bo abstrakcyjny przecież cel Zaka to tylko pretekst: najważniejsza jest podróż, przygoda, która raczej nie mogłaby się wydarzyć, ale nie ma to znaczenia – oto oni, dwóch wędrowców (do których w międzyczasie dołączy ktoś jeszcze!). Jest trochę brudu, jest przyjaźń, prosta, czysta, szczera, jest poświęcenie, są siniaki, prostolinijność, wierność. Sokół z masłem orzechowym jest czymś innym, niż się wydaje. Spadkobierca Hucka Finna poprowadzi nas przez dramat, komizm i absurd. Oto kino drogi nietypowej, tętniący życiem buddy movie, który unika znanych tropów i przetartych ścieżek gatunku. Uwierzcie mu na słowo i poczujcie tę bliskość człowieka z człowiekiem. Tercet LaBeouf-Gottsagen-Johnson, tak naturalny w kontraście do fabularnego tła, wykreował pozbawioną grama fałszu i zbędnych napięć relację napędzaną poruszającą czułością. To coś, czego warto doświadczyć. 
 

Sokół z masłem orzechowym cda tylko tu !

Imponuje mi również zaangażowanie Sokoła z masłem orzechowym w dyskusję o systemie opieki i pozostawiania obywatela w samopas przez Stany Zjednoczone. Sam punkt wyjścia jest drastyczny – Zak będzie przez cały czas trwania pomiatany nie tylko przez dyskryminujących go ludzi, ale i stygmatyzujący jego chorobę system, mszczący się na nim za istnienie. Duet reżyserski nie boi się, pod przykrywką ciepła i miłej przypowieści o akceptacji, wskazywać palcem na winnych całej sytuacji i oskarżać, w pełni słusznie, ośrodki ichniejszej opieki zdrowotnej.

Oczywiście Sokół… nie pretenduje do miana arcydzieła. Jest po prostu szczerym, podnoszącym na duchu filmem, po którym śmiejemy się do siebie w duszy. A jeśli ktoś z oglądających spojrzy milszym okiem i pomoże komuś w potrzebie, to myślę że duet Nilson i Schwartz nie mógł prosić i życzyć sobie niczego więcej.

Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny The Peanut Butter Falcon
IMDb Rating 7.6 37,549 votes
TMDb Rating 7.5 304 votes

Director

Tyler Nilson
Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Żegnaj, mój synu CDA cały film PL
Pitbull. Ostatni pies CDA cały film PL
Valhalla CDA cały film PL
Kler CDA cały film PL
Doktor Dolittle (2020) CDA cały film PL
Poczujcie rytm CDA cały film PL
Siła ognia CDA cały film PL
Pech to nie grzech CDA cały film PL
Mayday CDA cały film PL
7 uczuć CDA cały film PL
Zdrajca CDA cały film PL
Jak poślubić milionera CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website