Urwis 2019 CDA cały film PL

Urwis 2019 CDA cały film PL

Leżę jak zwierzęJan. 11, 2019Canada87 Min.PG
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

Urwis 2019 cały film online gdzie obejrzeć ?

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem!

Urwis 2019 cały film online na cda ?

 

Z animacjami dla dzieci – podobnie jak z psami. W świetle jupiterów stoją te z rodowodem: Pixary, Disneye i inne Aardmany, brylujące na rozmaitych oscarowych i złotoglobowych wybiegach. Produkcjom w rodzaju „Urwisa” przypada tymczasem rola animacyjnych kundelków. Film Kevina Johnsona jest przecież mieszańcem co się zowie: trochę tu disnejowskiego „Pioruna”, trochę „Sekretnego życia zwierzaków domowych ze studia Illumination, do tego szczypta genów skądinąd. I w sumie nic w tym złego. Taki piesek żadnego medalu nie zdobędzie, ale psią robotę zrobi.

Urwis 2019 cały film online Zobaczcie i oceńcie !

Johnson korzysta ze sprawdzonych chwytów. Intryga jest całkiem wartka: obok klasycznej opowieści o dojrzewaniu Urwisa mamy więc wątek walki o spadek, w którą zaplątani są wredni krewni zmarłej i wynajęty przez nich spec przypominający złego Ace’a Venturę. Mamy też oczywiście bogaty psi drugi plan, sympatyczną dziewczynę z gitarą, która zaprzyjaźnia się z Urwisem, oraz bandę natrętnych wiewiórek prześladujących głównego bohatera. Inspiracją dla kolejnych gagów i wzruszeń są zaś przede wszystkim realia psiej egzystencji: tu jakieś czułe głaskanko, tam jakiś śmiesznie wywalony jęzor. Nie mogło zabraknąć również tematyki gastrycznej, którą z jakiegoś powodu ukochali sobie twórcy animacji dla najmłodszych. Żartów o wąchaniu zadów i puszczaniu bąków jest tu zatem zdecydowanie najwięcej. Co kto lubi.

Urwis 2019 CDA cały film PL
Urwis 2019 CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Trouble
IMDb Rating 6.3 613 votes
TMDb Rating 4.7 10 votes

Director

Obsada

Big Sean isTrouble (voice)
Trouble (voice)
Pamela Adlon isRousey (voice)
Rousey (voice)
Lucy Hale isZoe Bell (voice)
Zoe Bell (voice)
Marissa Jaret Winokur isClaire (voice)
Claire (voice)
Joel McHale isNorbert (voice)
Norbert (voice)
Wilmer Valderrama isThurman (voice)
Thurman (voice)
Kevin Chamberlin isJames (voice)
James (voice)
Colby Lopez isNorm (voice)
Norm (voice)
Jason Mraz isJason Mraz (voice)
Jason Mraz (voice)
Snoop Dogg isSnoop (voice)
Snoop (voice)
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Mayday CDA cały film PL
Pech to nie grzech CDA cały film PL
Tajni i fajni (2019) CDA cały film PL
Narzeczony na niby CDA cały film PL
Turu. W pogoni za sławą CDA cały film PL
Zew krwi CDA cały film PL
Sokół z masłem orzechowym 2020 CDA cały film PL
Jak być dobrą żoną CDA cały film PL
The Kissing Booth CDA cały film PL
Poczujcie rytm CDA cały film PL
Doktor Dolittle (2020) CDA cały film PL
Podatek od miłości CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website