Źródło 362 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
Wszystko dla mojej matki (2020) CDA cały film PL

Wszystko dla mojej matki (2020) CDA cały film PL

Jan. 03, 2020Poland103 Min.PG
Twoja Ocena: 0
0 0 votes
what going on?

Opis

Wszystko dla mojej matki czy warto zobaczyć cały film ?

W otwierającej fabularny debiut Małgorzaty Imielskiej sekwencji oglądamy fragment dzieciństwa naszej protagonistki uchwycony cyfrową kamerą. Chwile idyllicznego szczęścia, gdy ta biegła za głosem matki po trawniku, szczerze śmiejąc się i ciesząc z rodzinnego spokoju. Przez całą resztę projekcji, podobnie jak główna bohaterka, będziemy wracać myślami do tych wspomnień, próbując niejako odciąć się od ciężaru codzienności przepełnionej bólem, cierpieniem i pustką. Zapomnieć o przeszywająco dotykających i duszących nasze sumienia scenach. Uciec od dojmującego realizmu obrazu, który oglądamy na dużym ekranie. Ale, podobnie jak Ola, nie będziemy w stanie. Bo choć tak jak i ona głęboko wolałbym wierzyć, że wizje świata zapisane na kliszy są prawdziwe, życie brutalnie weryfikuje te utopijne prawdy.

Wszystko dla mojej matki cda to dobra produkcja !

Odważny, trafiony pomysł obsadowy. Na pierwszym planie błyszczy Zofia Domalik. Gra Olę, pokiereszowaną psychicznie dziewczynę z poprawczaka. Nie zasłużyła na taki los. Nikt nie zasłużył. Imielska doskonale zbadała temat. Wie, co pokazuje; wie, jak to robić. Ola jest wylękniona, samotna, na tyle jeszcze młoda, żeby tęsknić; na tyle niedojrzała, żeby mieć nadzieję. Biegnie, ma talent sportowy. Biegnie do idealizowanej mamy, za którą tak bardzo tęskni. Biegnie, żeby nie stać.Czujecie ten rytm? Bieg, zadyszka, druga runda, trzecia. To w filmie ze świetnymi, paradokumentalnymi zdjęciami Tomasza Naumiuka, jest ogromnym atutem. Bieg przez ból, bieg przez lęk, bieg do mety.

Wszystko dla mojej matki online obejrzyj go u nas !

„Wszystko dla mojej matki” to manifest kobiecej siły. Opowieść o świecie, w którym mężczyzna zapomniał czym tak naprawdę jest bycie mężczyzną i stał się tchórzem, uciekinierem i jednostką najbardziej zdegenerowaną. To obraz rzeczywistości, w której kobiety płacą za błędy mężczyzn, a gdy próbują się od nich uwolnić, paradoksalnie zostają zniewolone. Zamknięte. Jeszcze bardziej poniżone. Nawet jeżeli nie wszystko w scenariuszu „Wszystko dla mojej matki” funkcjonuje tak jak trzeba, to podoba mi się wymowa filmu Małgorzaty Imielskiej. Chociaż żyjemy w brudnym, bezwzględnym i mrocznym świecie, to zawsze idźmy przez życie z podniesionym czołem.

Wszystko dla mojej matki (2020) CDA cały film PL
Tytuł Oryginalny Wszystko dla mojej matki
IMDb Rating 6.4 36 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Poczujcie rytm CDA cały film PL
Nasz Czas CDA cały film PL
Kłamstewko CDA cały film PL
Judy CDA cały film PL
Sala samobójców. Hejter (2020) CDA cały film PL
Gorący temat (2020) CDA cały film PL
1917 (2020) CDA cały film PL online
Pitbull. Ostatni pies CDA cały film PL
Coś się kończy, coś zaczyna CDA cały film PL
Kobiety mafii CDA cały film PL
Tam gdzieś musi być niebo CDA cały film PL
Jak być dobrą żoną CDA cały film PL

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website